Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jaką rolę w samochodzie odgrywają pokrowce na fotele?

15 listopada 2021 pokrowce na fotele

Każdy właściciel samochodu stara się utrzymywać czystość i schludny wygląd salonu swojego samochodu. A jednym z najbardziej podatnych na uszkodzenia i zabrudzenia części salonu są fotele. Klucze pozostawione w tylnej kieszeni lub rozlana przez przypadek kawa może stać się przyczyną cięcia tapicerki lub powstania plam.

W jaki sposób z tym walczyć? Od czasu do czasu wymieniać tapicerkę na fotelach? To jest za drogo i nie łatwo. Jest o wiele prostsze rozwiązanie — pokrowce na fotele. To jest najprostsze i cenowo przystępne akcesorium, które pozwoli Ci uniknąć ciągłych wydatków na czyszczenie chemiczne i wymianę tapicerki w salonie.

pokrowce na fotele

Jakie funkcje pełnią pokrowce na fotele?

Pierwsza i najważniejszą funkcją jest ochrona przed wszelkiego rodzaju plamami. Pokrowce pełnią funkcję powłoki, która zapobiega przedostawaniu się płynowi bezpośrednio na tapicerkę. Dlatego rozlana kawa poranna lub sok przypadkowo wylany przez dziecko nie zaszkodzi oryginalnemu materiałowi foteli.

Poza tym, pokrowce znacznie prościej nadają się do czyszczenia. Po pierwsze, większość współczesnych pokrowców można wielokrotnie zdejmować. To oznacza, że jeśli Twój pokrowiec się zabrudził, możesz go łatwo zdjąć z fotela i wyczyścić przy pomocy dostępnych Tobie środków. Niektóre wyroby w ogóle można włożyć do pralki.

Drugą ważną funkcją pokrowców jest ochrona przed zużyciem. I bez względu na to, jak ostrożnie korzystasz ze swojego pojazdu, materiał foteli będzie się zużywać. Przyczyną tego jest ciągłe tarcie o elementy garderoby pasażerów i kierowcy. Nawet nity w dżinsach czy gruby szew mogą po kilku latach pozostawić widoczny ślad na tapicerce. 

A pokrowce zezwalają chronić fotele przed takiego rodzaju skutkami. Tak, one również się zużywają, ale wymiana pokrowca będzie Ci kosztować kilka razy mniej niż całkowita wymiana tapicerki foteli na inny materiał.

Trzecią funkcją pokrowców jest adaptacja sezonowa. Daleko nie wszystkie materiały nadają się do eksploatacji zimą lub latem. I żeby zapewnić sobie jak najwygodniejsze dopasowanie podczas siedzenia, niezależnie od sezonu, możesz zaopatrzyć się w kilka kompletów pokrowców — na zimną i upalną pogodę.

Czwartą funkcją pokrowców, o której chciałoby się wspomnieć, jest możliwość szybkiego odświeżenia wnętrza w aucie. Jeśli masz dość wyglądu wnętrza Twojego salonu, to dzięki pokrowcom zmożesz je szybko i z minimalnymi wydatkami odświeżyć.

Gdzie kupić jakościowe pokrowce samochodowe?

Jeśli szukasz wysokiej jakości pokrowców na fotele samochodowe w rozsądnej cenie, zawitaj do Sklepu Autobrat (https://www.autobrat.pl/). Tutaj są przedstawione wyroby dla samochodów jakichkolwiek marek, modeli i roczników; Produkty do katalogu są starannie dobierane przez specjalistów spośród wielu mnóstwa ofert na rynku. Dlatego wszystkie produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale także i przystępną ceną.

Do walórów przy zwróceniu się do Autobrat należy także wymienić:

  • Dostawę towarów do jakiegokolwiek punktu w Polsce;
  • Szeroki asortyment produktów;
  • Gwarancję na wszystkie prezentowane produkty;
  • Pomoc w doborze;
  • Wygodne sposoby płatności.

W celu konsultacji z managerem sklepu lub złożenia zamówienia, zadzwoń pod numer: +48 795-640-079. Specjalista odpowie na jakiekolwiek pytania, które Ciebie interesują.

kredyt na samochód

Redakcja marketnatura.pl

Redaktorzy marketnatura.pl to zespół doświadczonych specjalistów i pasjonatów, którzy z pełnym zaangażowaniem tworzą treści na temat domu, internetu, motoryzacji, urody, zdrowia i lifestyle'u. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które pomagają naszym czytelnikom w codziennym życiu i podejmowaniu świadomych decyzji. Każdy z naszych redaktorów posiada bogate doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i śledząc najnowsze trendy oraz badania naukowe, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i innowacjami w obszarze tematycznym naszego portalu. Dzięki temu możemy dostarczać naszym czytelnikom treści oparte na rzetelnych informacjach i najlepszych praktykach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Samochód elektryczny z napędem 4x4
Finansowanie zakupu nowego samochodu
fuksiarz kod promocyjny

Jesteś zainteresowany reklamą?

fuksiarz kod promocyjny